logo

EuroTrip #2 – Den E – 2 minuty čtení

Den E(uroTrip) je tady. Finální sestava čítá 3 osoby. Já, Ada a Filip s oktávkou vyrážíme na 6000km dlouhou cestu napříč Evropou. Ve finále zjištujeme, že kdyby jsme jeli ve 4, tak by to bylo prakticky nemožné. Auto máme naložené až po střechu. Jakože fakt až po střechu! Nejvíce místa zabírá…pohodlí. Samonafukovačky aby jsme nespali na tvrdé zemi a neboleli nás zádička. Spacáky do mínus ani nevím kolika °C, aby nám nebyla zimečka (Áďovi stejně bude). Tři stany – to kdyby jsme ten můj zničili, což je velmi pravděpodobné! A taky myslíme na uprchlíky, aby měli případně kde spát až poběží kolem nás směr Velká Británie. A pak tu máme takové blbůstky jako několik desítek piv, cideru, BigShocku, koloběžky. . .

Druhá položka, která zabírá nejvíce místa je elektronika. Dron, GoPro věci, notas, tablety, mobily, powerbanky, lednička do auta, internety. . . Až se dostaneme do nějakého kempu a připojíme do zásuvky vše co budeme chtít nabít, tak to určitě vyhodí pojisky v celém kempu. S hadrama to taky není úplně lehké. Jen trenky na 14 dní mi zabírají prakticky celý cestovní kufr. Jestli jsem někdy říkal, že v množství věcí je jedno, zda jedete na 3 dny nebo na dva týdny, tak je to největší blbost!

Abychom se po cestě zabavili, tak budeme hrát hru MINI! Kdo první řekne MINI, když bude v dohledu auto MINI COOPER, tak má bod.

No nic, je opravdu čas jet. Prvních 1 100km před náma.

See you tomorrow AMSTERDAM!

Průběžné výsledky MINI: Roman 4, Ada 0, Filip 0

UPDATE: Už jsme 2 hodiny na cestě a pořád jsme v Třebíči!

UPDATE2: Po 2,5 hodinách jsme konečně vyrazili a necelé 2km od Třebíče máme první zážitek. Dostali jsme se do vláčku za sebou jedoucích aut, když v tom auto před námi prudce zabrzdí. Další co vidíme je kolo od auta jak se v rytmu samby kutálí přes silnici do pole. Borec to strhal. . .

UPDATE3: Je 20:05 a my jsme v Praze! Beru to jako malý úspěch. Ještě 950km

UPDATE4: Máme za sebou 400km. To chce odměnu v Německém Mekáči. Cheese beru!

Pokračovat na další část EuroTrip #3 OMDZ we are in Nederland!

0 Zatím nikdo neprojevil zájem o další článek. Klikni na srdíčko a napíšu další jen kvůli tobě!1
  • Share

Leave a reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *